image
Kontör
7/24 Parça Kontör
Admin 14.12.2018 17:01:32 339

TL yükleme ve fatura ödeme, her telefon kullanıcısının gerçekleştirmek zorunda olduğu adımlardır. Telefon hattına sahip kişilerin, hat alırken faturalı yahut faturasız seçeneklerinden birini tercih etmeleri gerekmektedir. Faturasız hat sahibi olanların hatlarını kullanabilmeleri için öncelikle içerisine bir miktar TL (kontör) yüklemeleri gerekmektedir.

Cep telefonları hayatımıza büyük bir kolaylık sağlar. Tek bir tuşla istenilen kişilerin aranması, mesaj atılması yahut internetten iletişime geçilmesi ile zamandan tasarruf edilmektedir. Üstelik artık her konuda internete muhtaç olduğumuz düşünüldüğünde de cep telefonlarından internete girebilmek adeta bir devrimdir. Ancak bu özellikleri kullanmak için de hattınıza TL yüklemesi yapmak zorundasınız.

TL Yüklemesi Nerede Yapılır?

Parça TL yahut Tam TL yüklemesi, pek çok yerden yapılmaktadır. TL yükleme firmalarıyla anlaşan büfelerde bu işlem yapılabileceği gibi, hangi markanın müşterisiyseniz (Türk Telekom, Turkcell, Vodofone) o markanın bayilerinden de TL yüklemesi yapabilirsiniz.

Parça TL Satmak

Telefon ve telefon ile ilgili her türlü ürün ve ihtiyacın çok satılması ve iyi bir gelir kapısı olması nedeniyle yeni bir iş kurmak yahut var olan işyerlerine yeni bir para getirisi sağlamak isteyenler sıklıkla bu sektöre yönelmektedir. Telefon parçaları satışı sektörü hem bilgi hem de deneyim gerektirdiğinde, hiç bilgisi olmayan birinin bu sektöre girmesi tehlikeli olacaktır. Ancak bir büfe, market gibi işyeri olan bir kişi parça kontör satarak işyeri gelirini kısa sürede arttırabilir.

Eğer işyerinizde parça veya tam kontör satışı yapmak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Bu sektörün büyük ve sürekli canlı olduğunun farkında olan firmamız sizlerin de bu piyasadan para kazanmanızı sağlayacaktır. Sitemize üye olarak bizden bayilik alabilirsiniz. Bu şekilde alacağınız üyelik ile size gelen müşterilerinize kolaylıkla parça TL yükleyebilirsiniz.

Biz Ne Yapıyoruz?

Telefon kullanım oranının her geçen yıl kendini katlayarak artması ve faturasız hat sahiplerinin sürekli TL yüklemek zorunda olması nedeniyle bu piyasada yerimizi aldık. Ancak asıl önemsediğimiz konu ise  bu piyasanın dürüst çalışan ve çalışanının her zaman yanında olan firma açlığı çekmesidir. Parça TL işine gireceklerin en çok endişe ettikleri konu “ya kandırılırsak”tır. İnternet ortamındaki dolandırıcılığın ve duygu simsarlığının hat safhada olması, bu endişeyi anlaşılır kılmaktadır. Kolay kazanılmayan paraların dolandırıcılara kaptırılması hemen herkesin en büyük korkularından birisi olmuştur. Biz de firma olarak tam da bu noktada devreye girmekteyiz. Sizlerin güvenlik arayışınızı ve dürüst firmalara olan ihtiyacınızı gözeterek sizlere hizmet sunmaktayız.

Dolandırılma ihtimalinize karşı sitemizde yüksek güvenlik ağı oluşturduk. Bu sayede internet hırsızları sistemimize giremeyecek, girse bile sizlerin bilgilerinize erişemeyecektir. Günümüzde para kazanmanın ne kadar zor ve zaman isteyen bir oldu olduğunun farkındayız. Üstelik artık her şey para ile elde edilirken tek bir kuruşun dahi önemi büyüktür. Bu nedenle de sizlerin bin bir emekle elde ettiğiniz kazancınızı kendi kazancımızın önüne koyarak daha fazla önem göstermekteyiz. Bu nedenle de böyle yüksek güvenlikli bir internet sitesi kurduk.

Sizlerin dikkatini çekecek ve içinizi rahatlatacak diğer bir konu ise; sistemimizde sizlerin kişisel bilgilerinin istenmemesidir. E-mail yoluyla herhangi bir şifre ve kişisel bilgileriniz istenmemekte ve bu da sitenin güvenliğini daha da arttırmaktadır. Aslında bu konu bir güvenlik belirteci olarak da kullanılmaktadır. Firmamızdan sizlere şifrenizin istendiği bir mail gelirse buna itibar etmemeniz gerektiğini ve sistemde yabancıların olduğunu düşünebilir ve önleminizi alabilirsiniz. Bu şekilde uğrayacağınız zarar da minimuma hatta sıfıra indirgenmiş olacaktır.

Neden Biz?

Yukarıda saydığımız ve daha fazla pek çok nedenden ötürü bize güvenebilir, kolaylıkla parça kontör yükleme işinizi halledebilirsiniz. Üstelik firmamız size her türlü teknik aksaklıkta danışmanlık hizmeti sunmakta ve bu sayede de kısa sürede sistemimizi öğrenme fırsatı sunmaktadır. Şimdiye kadar internetle hiçbir iş yapmamış olsanız dahi bizler sizleri yönlendirerek internetten parça TL yüklemesi yapabilecek seviyeye getirmekteyiz. Bu sayede sizler de hem kendi işinizi hem de müşterilerinizin işini halledebileceksiniz. Hatta bu şekilde para bile kazanabileceksiniz.

Kredi kartı ve banka kartınızla kolaylıkla halledebileceğiniz bu işlemleri isterseniz taksit seçeneklerimizi kullanarak da ödeyebilirsiniz. Kullandığınız karta göre değişkenlik gösterse dahi ortalama 3, 6, 9, ve 12 taksit imkanlarımız vardır. Bu sayede de büyük meblağları taksitlendirerek daha kolay ödeyebilirsiniz. Bu da size zamandan kazandırır.  Neredeyse tüm bankalarla uyumlu çalışmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz bankalardan bazıları şunlar; World, Paraf, Visa, İş Bankası, TEB, Garanti, Maximum, Yapıkredi, VakıfBank…

Sistemimiz 7/24 açık olduğu için de ne sizin ne de müşterileriniziz mağdur olma gibi durumları olmayacaktır. Üstelik Türk Telekom, Turkcell ve Vodofone firmalarından istediğiniz miktarda parça TL (kontör) yahut tam TL yüklemesi yapabilirsiniz. Dilerseniz bu firmaların yapmış olduğu bazı kampanyaları da ücreti karşısında yapabilirsiniz. Bu kampanyalara örnek vermek gerekirse; Türk Telekom Bal, Turkcell UÇURAN paketler ve daha onlarca çeşitte paketi anında istenilen hat çeşidine tanımlayabilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İçin Ne Yapmalısınız?

Bu saydığımız ve daha pek çok imkandan faydalanmak için tek yapmanız gereken sistemimize üye olmaktır. Üye olmak için sitemizi ziyaret edip, yeni bayi sekmesine tıklayıp çıkan formu doldurmanız yeterlidir. Bu adımları tamamladıktan sonra işlemlere başlayabilirsiniz. TL yüklemek oldukça kazançlı ve rağbet gören bir iş sektörüdür. Üstelik çok fazla sermayeye gerek duymadan işe başlayabilir ve kısa sürede de başlangıç tutarınızdan kat be kat fazlasını kazanabilirsiniz. Herhangi bir iş yükü olmaması da bu iş kolunu daha cazip bir hale getirmektedir. Bizimle çalışarak güvenli bir şekilde para kazanabilir ve dolandırma riski olmadan işinize devam edebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum yap
Telefon
0 (850) 303 39 01
E-mail
okan.dirlik@ogvbilisim.com
Adres
KIŞLA MAHALLESİ 42 SK.
KENT İŞMERKEZİ Sit. NO: 2/307
MURATPAŞA ANTALYA
Toptan Kontör