image
Kontör
Parça Kontör Hizmeti
Admin 14.12.2018 17:15:26 329

Sistemsel olarak uzun zamandır parça kontör satışı işinde işlerimizi büyük bir incelik ile devam ettirirken aynı zamanda da müşteri ilişkilerimizi sıkı tutma yolunda da büyük yenilikler kurmaktayız. Bu anlamda düşünüldüğü zaman bizler misyon ve vizyonu müşteri ilişkilerine dayandırılarak kurulan ve hali hazırda çalışmaları devam ettirilen şirket olarak sizlere uzun süreler hizmet verebilmeyi amaçlamaktayız.

Bizler çalışmalarımızı yenilikçi olarak devam ettirirken bireysel müşterilerden kurumsal müşterilere kadar kontör TL satışı iş kolumuzda yönetimsel ve çalışan kişilerimiz olarak memnuniyet esasına dayandırmaktayız. İş kurumumuzda hem bireysel parça kontör satışı işi hem de bayilik almak isteyip ticaret yapmak isteyen kişiler ile çalışabilmekteyiz. Sizler de hem bireysel kontörlerinizi sitelerimize tek tık ile giriş yaparak atın alabilir hem de bayilik satın alarak hem kendi kontör ihtiyacınızı karşılayarak hem de TL satışı yaparak geçiminizi sağlayabilirsiniz.

Misyon Ve Vizyonumuz

Misyon ve vizyonumuz her iki kitlesel bağlamda oluşturulan prensip ile büyük stratejiler belirleyerek oluşturulmuştur. Esaslarını müşteri memnuniyeti yolu ile kurmuş olduğumuz iş prensiplerimizi her anlamda geliştirmekteyiz. Müşteri ilişkilerimiz oldukça yüksek kalitede olup, istek dilek ve şikayetler de büyük oranda dikkate alınmaktadır. TL ve sanal kontör yükleme iş kolumuzda çalışan her bir birey çalışmalara başlamadan önce belirli eğitimlerden geçmektedir.

Perakende bayi ve nihai tüketicilerin kullanımlarına yönelik ortaya çıkmış olan kontör satışı işlerimizde, tamamen müşteri odaklı hizmet standartlarımız ile ülkemizde en büyük kontör satış noktası olmak hedefimizdir. Ayrıca TL kontör satış konumundaki şirketimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet ile kendini sürekli geliştirmektedir. Bu bağlamda bakıldığı zaman yenilikçi iş politikaları devam ettiği sürece rakip firmaların gerisinde değil bir adım önünde bulunmak kaçınılmaz bir güzelliktir.

Adım attığımız her noktada rakip firmalardan önde olmak, bizlerin gururunu okşarken, müşteri güvenirliğini de arttırmak açısından önemlidir. Sizler de takdir edersiniz ki her türlü ticaret işinde güvenilirlik birinci şarttır. Güvenli olmayan bir alışveriş müşteri kazandırmak yerine hızla müşteri kaybettirir. Bu anlamda müşteri güvenini kazanmak birinci öncüllerimizden bir tanesidir.

İş ortaklarımıza ve bayilerimize, müşteri kontrol ve memnuniyeti ile sürekli ilişkiler kurmayı hedefleyen şirketimiz, nihai müşterilerin de memnuniyetini esas almaktadır. Aynı zamanda iller arasında devamlı iletişimde bulunan bayilerin genel platformda çözüm yolları bulmalarını sağlamak bizim görevlerimiz arasındadır. Önemli olan sektörde birinci sırada yer alırken, müşteri memnuniyeti ile iş kazanmaktır. Hem yerinden oynamadan müşteri kazanmak hem de iş prensipleri ile kurum olarak büyümek birinci hedefimizdir.

Önceliklerimiz

Firmamız yönetimi ve ekibi olarak, kurumumuz ve müşterilerimizin her alışverişin en iyisine layık olduğuna inandık. Bizler bu inançlarımız doğrultusunda ticaret esaslarımızı da unutmadan iş prensiplerimize yön vermekteyiz. Ülkemizde kontör TL sanal satış noktası olarak bayilerimizi de arttırma yolunda müşteri memnuniyetini esas kılmaktayız.

Memnuniyet esaslarımızdan ilki müşteri daimi varlığın tek standartıdır şartımızı hiçbir şartta unutmamaktayız. Müşteriler, yeni müşteri kazandırma ve kaybettirme yolunda en büyük ihtimal taşıyan kişilerdir. Yani yeni müşteriler eski müşterilere bağlı olarak gelebilmektedir. Bu sebeple en küçüğünden en büyüğüne müşteri portföyüne aynı değer verilmelidir. Müşteriler ihtiyaçları tespit edilerek kendisine her daim önem verilmesi gereken kişidir. Ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda yeni ihtiyaçlarını da şirketin kendi iş politikasına dahil etmek gerekir.

Ayrıca firmamız standartlarında her müşterinin kaliteli hizmet alma hakkı bulunmaktadır. Ve aldığı hizmetten memnun olmama durumunda şikayet hakkı da bulunmaktadır. Bu noktada önemli olan müşterini isteklerini, şikayetlerini ve dileklerini değerlendirip müşteriye en kısa zamanda olumlu bir dönüt yapabilmektir. Bu konumda anlaşılan çözüm ortaklarından da yardım almak olası bir durumdur. Özellikle parça kontör sistemleri içerisinde yoğunluktan ötürü birtakım karışıklıklar yaşanmış ise en kısa zamanda bu durum düzeltilmelidir ki nihai müşteri rakip firmaya geçiş yapmasın. Bu anlamda müşteri sadakati ilkesi öne çıkmaktadır. Sadık her müşteri için sadık bir şirket politikası gerekir.

Şirket Profilimiz

Şirketimiz iletişim sektöründe uzun yıllardır çalışmalar yürütmektedir. GSM sektöründe toptan ve perakende satışlarda sektördeki en önemli projelere imza atarken memnuniyet ilkesini es geçmemektedir. Özellikle bayilik işlerinde muhasebe kayıtlarının her birini kanunlara yönelik yaparken bu işi ticari olarak yapan müşterilerine de yolladığı faturaları es geçmeme konusunda uyarmaktadır.

Ayrıca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verirken gece siparişlerindeki aksamaların kendi şirket çalışmaları yüzünden gerçekleşmediğini de belirtmektedir. Bu gecikmeler GSM şirketlerinin gece saatlerinde kimi zaman haber vermeksizin kendilerini bakıma almasından ötürü gerçekleştiği bilgisini müşterileri ile anlaşmaları dahilinde belirtmektedir. Bu problem ile karşılaşıldığı dahilde paniğe kapılmamak gerekir. Gece verilen bir sipariş en geç sabaha karşı hesabınıza geçilmiş olur. Yine de böyle bir durum ile karşılaşmak istemeyen kontör alışverişi müşterileri siparişlerini sabah saatlerinde yapmalılardır.

Ayrıca 7 gün 24 saat faturalarınızı ödeyebileceğiniz ve tüm kredi kartlarına bakiye yükleme hizmetlerini sağlayabilecek olan şirketimiz tüm GSM şirketleri ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. TL kontör satışında ileri gelen firmalardan bir tanesi olmak iş prensiplerimizin içerisinde yer alan birkaç ilkemizden bir tanesidir. Sizler de şirket politikasını önemseyen iletişim firmaları ile çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bayilik almak iletişim bilgilerinizi girerek üyelik şartlarını kabul etmeniz dahilinde gerçekleştirilecektir.

Bu sistemlerimiz uzun yıllardır çalışmalar dahilinde tamamen dürüst olarak gerçekleştirilmektedir. Çünkü şirket olarak karşılıklı müşteri sadakati terimine ve güvenilirlik politikasına büyük özen göstermekteyiz. Her anlamda müşterilerine değer veren ve isteklerini karşılayan bu iletişim firmamız, iletişim ilişkilerine de büyük önem vermektedir. Sizler de parça kontör yükletmek ve bayilik almak istiyorsanız iletişim bilgilerimize internet üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum yap
Telefon
0 (850) 303 39 01
E-mail
okan.dirlik@ogvbilisim.com
Adres
KIŞLA MAHALLESİ 42 SK.
KENT İŞMERKEZİ Sit. NO: 2/307
MURATPAŞA ANTALYA
Toptan Kontör