image
Fatura
Su Ödemesi
Admin 14.12.2018 17:14:04 266

Bireysel ya da kurumsal olarak su ödemesi gerçekleştirmek isteyenler ancak fatura ödemesi kabul eden kurumlarda sıra beklemek istemeyenler için sizlere online olarak hizmet sunmaktayız. Artık bekleme derdine son vererek sitemiz sayesinde bayilik alarak çok kısa bir süre içerisinde müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Neden 724parcakontor

Sizlere bu yazımız içerisinde neden bizi tercih etmeniz gerektiği hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Zira piyasada bu alanda faaliyet gösteren birbirinden farklı birçok firma bulunmaktadır. Bu sebeple sizlere teker teker maddeler halinde neden bizi tercih etmeniz gerektiği konusunda bilgiler vereceğiz.

Güvenlik

En önemli sebeplerden birisi elbette ki güvenlik olmaktadır. Bu kapsamda internet üzerinden ödeme kabul eden birçok site insanları kandırmakta ve bilgilerini çalabilmektedir. Ancak sitemiz üzerinden yaptığınız fatura ödemeleri sırasında sizlerden herhangi bir kişisel bilgi veyahut da şifre talep edilmeyecektir. Bu sayede gönül rahatlığıyla sitemizden bayilik isteyebilir ve müşterilerinize hizmet sunabilirsiniz.

Güvenlik noktasında sitemizden yana herhangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Bunun yanı sıra sizlerin de bayilik şifrelerinizi 3.kişiler ile paylaşmamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde bilgilerinizin kullanılması ve zarara uğramanıza neden olunabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmanız halinde direkt olarak bizleri arayabilir ve hesabınızdan işlem yapılmasını engelleyebilirsiniz.

Güvenlik konusunda bir diğer husus ise bizlerle paylaştığınız bilgilerinizin kimselere verilmemesidir. Bu kapsamda ticari işlerinize halel getirecek bir şekilde kesinlikle bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.

7/24 Ödeme İmkanı

Sitemizden bayilik almanız durumunda zaman kısıtlaması olmaksızın 7/24 su ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle sizler de günün her saatinde kazanç elde etmeye devam edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında tatil beldelerinde geceleri fatura ödemelerinin sıklıkla yapıldığını düşünürsek bu durumda kar oranlarınızı da bir hayli artırabilirsiniz.

Komisyon Payı

Sitemiz aracılığıyla bayilik almanız durumunda sizlerin kar oranları da bir hayli fazla olacaktır. Bu kapsamda fatura başına alacağınız yüzdesel komisyon oranları diğer firmalara göre daha fazla olacağı için hem sürümden kazanacak hem de tekil olarak da daha çok kar elde edebileceksiniz.

Sürekli Destek Hattı

Bir diğer önemli husus ise firmamız tarafından sürekli olarak sizlere teknik destek sağlanmasıdır. Bu kapsamda fatura ödemede herhangi bir sıkıntı yaşamanız halinde sizlere anında teknik destek sağlanacak ve problemin en kısa bir sürede giderilmesi de sağlanacaktır. Böylelikle sizlerin de mağdur olmasının önüne geçilmiş olacaktır.

Makbuz Kesimi

Bayilik temin etmeniz durumunda ödenen faturalara ilişkin makbuz kesebilmeniz de mümkündür. Zira ödeme yapıldıktan sonra sistem üzerinde sizlere makbuz oluştur seçeneği sunulacaktır. Bu sayede müşterilerinizin de ödendiğine dair ellerinde bir makbuz olacaktır. herhangi bir sıkıntı yaşanması durumunda bu makbuz delil olarak da kullanılabilir.

Ayrıca bu hizmeti sunuyor olmamız da yasal olarak çalıştığımızı göstermektedir. Bu sayede müşterilerinizin de güvenini daha iyi bir şekilde kazanabilir ve böylelikle daimi müşteriler elde edebilirsiniz. Bu ise sizlere ekstra kazanç demek olacaktır.

Banka ve Kredi Kartı İle Ödeme Seçenekleri

Firmamız sizlere hem baka kartı hem de kredi kartı ile ödeme seçenekleri sunmaktadır. Böylelikle ödemede güçlük yaşamamanız sağlanmaktadır. Bunun da yanı sıra taksit imkanlarının sunuluyor olması da sizleri bir hayli rahatlatacaktır. Bu kapsamda 3, 6, 9 ve 12 ay taksit seçenekleri bulunmaktadır. Tüm bunlar sizlerin kolay bir şekilde bayilik alabilmeniz için düşünülmüş ve uygulanmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız tarafından sizlere sunulan hizmetlerde en temel düsturumuz müşterilerimizin beğenilerini almaktır. Bu amaç doğrultusunda sürekli olarak çalışmalar yapılmakta ve kendimizi geliştirmekteyiz. Sizlerden gelecek her türlü talep ve şikayetler de firmamız tarafından dikkate alınmakta ve bu sayede de kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Bayilik Nasıl Alınır?

Sitemiz üzerinden sizler de çok kolay bir şekilde bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu kapsamda sitemiz içerisinde bulunan yeni bayi sekmesinde yer alan yeni bayi formunu doldurarak sizlerde su faturası bayiliği alabilirsiniz.

Bu form içerisinde sizler ve bayiniz hakkında birtakım bilgiler istenilmektedir. Bu kapsamda yapmanız gereken bayi kodu, şirket unvanı, il, ilçe, adres ve ad soyad gibi bilgileri doğru bir şekilde doldurmaktır. Bu bilgileri doğru bir şekilde doldurduktan sonra ise bayilik başvurusu yapabilir ve bizlere iletebilirsiniz.

Sitemiz aracılığıyla yapılan bu başvurunuz ivedilikle değerlendirilecek ve en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapılacaktır. Olumlu bir şekilde değerlendirme yapılması halinde sizlere bayilik verecek ve hemen çalışmaya başlayabileceksiniz. Bu kapsamda edindiğiniz şifre ve kodlarınızı hiçbir kimse ile paylaşmamanızı sizlere tavsiye etmekteyiz. Aksi takdirde hesabınızdan şüpheli işlemler yapılması söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda direkt olarak bizlerle iletişim kurmanız ve hesabınızı dondurmamız en doğru hareketlerden birisi olacaktır. tehlikenin geçmesi halinde ise yeniden hesabınız işleme açılacaktır.

Avantajları

Firmamız aracılığıyla bayilik almanızın herhangi bir ücreti ya da masrafı bulunmamaktadır aksine getirisi olmaktadır. Sadece bir form doldurarak kazançlarınıza yenilerini eklemeniz mümkün olabilecektir. İşte bu da sizler için oldukça faydalı bir durumdur.

Zira her ne kadar akıllı telefonlar çıkmış olsa da çoğu kimse halen bu sistemleri aktif bir şekilde kullanamamakta ve su ödemesi işlemlerini bayilikler aracılığıyla yapmaktadırlar. Özellikle bu konuda yaşlı kimseler daha da çok yardıma ihtiyaçları olmaktadır. Sizler de bu sayede ister nakit isterseniz de kredi kartıyla ödemeleri kabul edebilir ve böylelikle vatandaşlarımıza hizmet sunabilirsiniz. Bu kapsamda herhangi bir sorun yaşamamanız için teknik ekibimiz sürekli olarak sizlerle irtibat halinde olacaktır.

Sizler de vakit geçirmeden bizleri arayarak su ödemesi için bayilik alabilirsiniz. Çok kısa bir süre içerisinde patronun siz olacağı bir iş kurmaya ya da işinizi büyütmeye sizler de bir adım daha atabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum yap
Telefon
0 (850) 303 39 01
E-mail
okan.dirlik@ogvbilisim.com
Adres
KIŞLA MAHALLESİ 42 SK.
KENT İŞMERKEZİ Sit. NO: 2/307
MURATPAŞA ANTALYA
Toptan Kontör